Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Další záhadná smrt v Hurghadě: Magda zemřela po zoufalém telefonátu příteli, prosila o záchranu

Další záhadná smrt v Hurghadě: Magda zemřela po zoufalém telefonátu příteli, prosila o záchranu

Magda Zuk tragicky zahynula v egyptském letovisku Hurghada. Okolnosti její smrti jsou velmi záhadné a incident zatím nebyl objasněn. I proto se do vyšetřování vložil slavný polský detektiv Krzysztof Rutkowski.

Sedmadvacetiletá Polka odjela sama na dovolenou do Egypta. Svému příteli Marcusovi však nezvedala telefony, a tak se ji rozhodl kontaktovat přes jednoho z pracovníků cestovní agentury, která zájezd pořádala. Magda do telefonu brečela.

Marcus se jí opakovaně ptal: „Co ti udělali?“ Ale dívka nebyla ochotná nic povědět. „Nemůžu ti říct, co se stalo. Dostaň mě odsud, prosím,“ naléhala nervózně Magda a pak dodala: „To by nedávalo žádný smysl, i kdybych ti to řekla.“

Ve stejný den pak rodina obdržela zprávu, že Magda se psychicky zhroutila a skončila v nemocnici. O dva dny později již byla mrtvá. Oficiální lékařská zpráva tvrdí, že zahynula následkem selhání několika orgánů a mnohočetných zranění, které vznikly pádem z výšky.

Rodině bylo řečeno, že dívka vyskočila z okna nemocnice. Okolo případu však panuje mnoho nejasností. Například všichni Magdini známí potvrdili, že dívka byla po psychické stránce vždy zdravá. Jak se tedy mohla během tak krátkého času dostat do tak zoufalého stavu?

ČTĚTE POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA WEBU BLESK.CZ.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek