Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Děti, které vtrhly do živého vysílání BBC, baví internet. Za všechno prý může babička

360p240p

Expert na dění v Jižní Koreji, profesor Robert Kelly, se těšil, že by vystoupení pro televizní stanici BBC s osvětlujícím komentářem k dění v asijské zemi mohlo znamenat významný bod v jeho kariéře. Bohužel mu jeho velký moment „ukradly“ vlastní děti, které postupně nakráčely do záběru. Za situaci, která se ze dne na den stala hitem internetu, prý může babička.

Záběry profesora Roberta Kellyho oběhly v posledních hodinách svět tam a zase zpátky. Koreanista čeká za svým stolním počítačem na propojení do vysílání zpravodajské stanice BBC, aby moudře pohovořil o korupčním skandálu prezidentky Jižní Koreje. Začne mluvit, ale o okamžik později vpadnou do formálního interview jeho dvě malé děti a vzápětí za nimi i manželka Jung-a Kim.

Velký okamžik v životě vědátora v tu chvíli vzal za své. I když jak se to vezme, z videa se rychle stal větší hit, než kdyby skončilo „pouhou“ analýzou dění v Jižní Koreji. Spolu s tím, jak zájem o nahrávku stoupá, roste i touha zjistit, co se vlastně stalo. 

K „vině“ se přiznala matka Roberta Kellyho a babička pětileté Marion a devítiměsíčního Jamese. Ellen Kellyová si totiž se svým synem v Koreji často povídá po Skypu a on při tom vždycky vysedává u svého pracovního počítače – jako když právě vstupoval do vysílání BBC.

„Děti nejspíš slyšely hlasy z počítače a myslely si, že jsme to my. Bylo to vtipné,“ cituje britský deník Independent babičku malých neposedů. „Jen doufám, že se dočká uznání za svou odbornou analýzu spíš než za tohle nedorozumění, jakkoliv to bylo zábavné,“ říká Ellen Kellyová, která synovi radí, aby se příště poučil a zamkl.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek