Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Dívku, která natočila smrt kamarádky, zítra pustí z nemocnice. Její otec vynadal lidem na sociální síti

Dívku, která natočila smrt kamarádky, zítra pustí z nemocnice. Její otec vynadal lidem na sociální síti

Jak dopadla jeho dcera Nikola V. (22) a její kamarádka Nikola B. (†21) viděl na vlastní oči. Jelikož svou autonehodu vysílaly živě po Facebooku, viděly ji stovky tisíc lidí a on mohl přijet na místo děsivé bouračky. Nyní otec zraněné dívky, která tragédii přežila, promluvil o jejím stavu.

„Přátelé, moje dcera je v naprostém pořádku, v pondělí by měla jít domů, ale do nemocnice mohou jen rodiče, ovšem vás mohu informovat. Děkuji vám,“ napsal otec Nikoly V. na sociální síti. Desítky lidí mu přejí brzké uzdravení dcery, ale další jí nadávají.

„Doufám, že to video zkoukne, aby viděla, jak má v hlavě vypatláno. Velkou část viny nesou rodiče, jak svou dceru vychovali. Ta se podle toho chová. Chtěly být za hvězdy, tak teď opravdu jsou,“ navezla se do dívek jedna z uživatelek Facebooku.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Otec dcery si nejdříve ze vzkazů těžkou hlavu nedělal. Chtěl blízké informovat o stavu své dcery. „Už ani krunýř nemá a celkově je ok. Děkuji vám za podporu,“ napsal. Jenže nenávistných komentářů poté přišlo více. A otec se jasně rozhodl.

Co otec lidem na síti vzkázal? Přečtěte si pokračování článku na webu Blesk.cz.

Aktuální volební preference a průzkumy k prezidentským volbám 2018 si můžete prohlédnout zde>>>

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek