Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Dívku, která natočila smrtelnou nehodu, z nemocnice zatím nepustili. Rodiče se snaží najít jejího zachránce

Dívku, která natočila smrtelnou nehodu, z nemocnice zatím nepustili. Rodiče se snaží najít jejího zachránce

Video zachycující zběsilou jízdu a smrt mladé řidičky nedaleko Obrnic na Mostecku o víkendu shlédly stovky lidí. Dvaadvacetiletá Nikola V., která jízdu i náraz vysílala živě na Facebooku, zatím stále zůstává v nemocnici. Lékaři ji měli pustit v pondělí, z nemocnice ale rodiče odešli bez ní. Informoval o tom deník Blesk.

Spolujezdkyně utrpěla zranění hlavy a krku. Přestože ji měli v pondělí z nemocnice pustit, stále zůstává v péči lékařů. „Dívka je ve stabilizovaném stavu v nemocnici v Teplicích,“ uvedl podle deníku Blesk mluvčí Krajské zdravotní Ivo Chrástecký.

Dceru tam včera navštívili její rodiče, zdrželi se ale jen krátce. „Je jí dobře, bude v pořádku,“ řekl deníku Blesk její otec. Nemocnici ale rodiče opustili bez ní. „Dnes ji domů ještě nepustí,“ řekli.

Dívka měla štěstí, že jí lidí z kolemjedoucích vozidel okamžitě poskytli první pomoc. Rodiče jsou jim za záchranu dcery vděční, chtěli by je proto najít. „Rád bych jim poděkoval, chtěl bych hlavně najít toho pána, který byl na místě jako první,“ svěřil se Blesku tatínek Nikoly. 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek