Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Drogový dealer se na Facebooku v živém vysílání chlubil tučným výdělkem, zachytil i svoje zatčení

Drogový dealer se na Facebooku v živém vysílání chlubil tučným výdělkem, zachytil i svoje zatčení

Když si dvaadvacetiletý Breon Hollings z amerického Jacksonvillu pouštěl kameru, aby se v živém vysílání pochlubil uživatelům Facebooku svým výdělkem, netušil, že si pro něj míří policisté. Ti měli podezření, že Holling se žíví jako dealer drog a přišli si pro něho do jeho karavanu. Policejní zákrok zachytila Hollingova kamera a tak si ho můžete prohlédnout i vy. 

Na zhruba tříminutovém záznamu je nejprve vidět Holling, kterak mává na kameru vějířem bankovek. Náhle ale uslyší zvenku hlasy policistů a snaží se rychle zmizet ze svého karavanu pryč.

Policisté dle svědectví sousedů vhodili dovnitř obytného vozidla kouřový granát a posléze vtrhli dovnitř. Hollinga sice nenašli, ale objevili zbraně a drogy. Mladíkovi se uprchnout nepodařilo, policisté ho zadrželi  vzápětí a obvinili ho z trojnásobného porušení zákona. 

Přestože si policisté nepřišli pro Hollingse kvůli živému vysílání na Facebooku, protože akce byla dopředu plánovaná, video by mu mohlo přitížit. Bezpečnostní expert Ken Jefferson serveru Action News Jax uvedl, že policisté by mohli přinejmenším operovat s tím, že Holling „je nezaměstnaný, ale mává balíkem peněz“.

U uživatelů Facebooku nešťastník mnoho pochopení nenašel. „Jsi perfektní případ toho, co se stane, když máš drogy, ale ne mozek nebo práci. Tvoje ubohá dcera bude šikanována jenom proto, že jsi blbej,“ vzkázal Hollingsovi jeden z uživatelů Facebooku.

 

 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek