Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Drsné záběry Třískova pádu z mostu: Minuty ležel bezvládně na hladině, turisté jen koukali a smáli se

Drsné záběry Třískova pádu z mostu: Minuty ležel bezvládně na hladině, turisté jen koukali a smáli se

Herec Jan Tříska měl v sobotu odpoledne skočit z Karlova mostu přímo do ledové řeky. Tyto zprávy v neděli šokovaly celé Česko. Jen těžko se věří, že by tento vitální herec spáchal sebevraždu. Ze záběrů, které získala TV Nova, se člověku svírá žaludek.

Herec skočil po pádu z mostu v kritickém stavu na anesteziologicko-resuscitačním oddělení (ARO) v pražské Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. Jak se celá věc seběhla není vůbec jasné, celý případ navíc vyšetřuje i policie, která ještě v sobotu vyslýchala možné svědky.

Podle prvotních informací od policie i hasičů nešťastník z mostu skočil. Tehdy ještě nebylo známo, že se jedná skutečně o zasloužilého herce. „Takovou událost prověřujeme, nicméně s ohledem na vážný zdravotní stav osoby, která z mostu skočila, neznáme bližší okolnosti celé situace,“ řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Žádná z vyšetřovacích verzí podle něj nyní nemá prioritu.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Podle paní Marie herec na mostě posedával. „Když jsme šli včera po Karlově mostě, tak ještě seděl u sousoší,“ napsala na Facebooku.

Čtěte další podrobnosti na Blesk.cz.

 

Kompletní informace o druhém kole prezidentských voleb naleznete zde>>>

 

Drahoš, nebo Zeman? Komu před druhým kolem voleb fandí průzkumy, čtěte zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek