Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Dvanáctiletá dívka odrodila vlastního bratra. Přestřihla i pupeční šňůru

Dvanáctiletá dívka odrodila vlastního bratra. Přestřihla i pupeční šňůru

Dvanáctiletá Jacee Dellapenová čekala s napětím na narození svého mladšího bratra. Měla strach, že není dost velká na to, aby na všechno viděla přes okno porodního sálu. A tak se doktor rozhodl pro nečekanou věc. Mladou slečnu pozval přímo na sál a porod jí svěřil do rukou, jen udílel rady. Dívka mohla nakonec bratříčkovi přestřihnout i pupeční šňůru. Na příběh upozornila rodinná známá, která fotky Jacee nahrála na Facebook.

„Rozbrečela jsem se, protože jsem si myslela, že neuvidím, jak se narodí, kvůli tomu, že nejsem dost vysoká,“ řekla Jacee stanici WLBT. V tu chvíli nejspíš ještě netušila, jak blízko se porodu svého bratříčka dostane.

Neotřelý plán porodníka, jak uklidnit její dceru, překvapil i nastávající maminku. „Doktora napadlo, že bychom ji měli nechat obléct se a pomáhat přímo u porodu,“ vzpomínala pro stanici Dede Carraway. Nakonec ale souhlasila a společně s dcerou mají tak zážitek na zbytek života.Lékař Jacee nevzal pouze na sál, ale nechal ji, aby svému bratříčkovi pomohla na svět. Pouze jí radil, dokonce ji nechal přestřihnout i pupeční šňůru. „Opravdu jsem mu pomohla na svět, doktor mi jenom říkal, co mám dělat, ale byla jsem první, kdo ho držel v rukou,“ vzpomínala pro televizní štáb a dodala, že celou dobu byla velice nervózní.

Celý článek si můžete přečíst na webu blesk.cz.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek