Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Expremiér Paroubek odtajnil, kolik má platit po rozvodu. Manželka Petra chce astronomickou sumu

Expremiér Paroubek odtajnil, kolik má platit po rozvodu. Manželka Petra chce astronomickou sumu

Tak tenhle rozvod rozhodně v klidu a tichosti neproběhne. Jiří Paroubek (64) podle svých slov do poslední chvíle věřil, že manželství zachrání, ale jeho žena Petra (43) v polovině března podala žádost o rozvod a nadiktovala si vysoké požadavky.

Jiří Paroubek už kdysi prohlásil, že bude požadovat střídavou péči o osmiletou dceru Margaritu. Ale na to mu asi jeho manželka dobrovolně nepřistoupí.

„Požaduje výlučnou péči a měsíční výživné v celkové výši 140 tisíc korun,“ prozradil webu Expres.cz bývalý premiér. Zda tomu tak skutečně je, ví jen Paroubek, Petra totiž nekomunikuje se světem a vše řeší její advokáti.

Navrhované podmínky porozvodového urovnání, které Paroubkovi právníci zaslali, zohledňují neschopnost normálního pracovního zařazení Petry Paroubkové. „Argumentuje tím, že kvůli zdravotnímu stavu nemůže plně pracovat, a tak dceři dopřát život, na který je zvyklá. Padesát tisíc chce pro sebe a devadesát na dítě,“ tvrdí Jiří.

Petra měla před dvěma roky mozkovou příhodu a strávila několik dní na JIP. Po propuštění se pomalu vracela do běžného života, ale v posledním rozhovoru pro Blesk v talk show Markéta dráždí celebrity přiznala, že má výpadky krátkodobé paměti a plete si čísla.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek