Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Farmář hledal ženu, přišla smrt: Indián Honza Pokorný spáchal sebevraždu

Farmář hledal ženu, přišla smrt: Indián Honza Pokorný spáchal sebevraždu

Černovlasý „indián“ Jan Pokorný (†53) z Pardubicka se stal rozhodně nejvýraznějším účastníkem primácké reality show Farmář hledá ženu. Byl to macho, frajírek, někdy hulvát, milovník žen, zvířat a života. To poslední už neplatí. Jan Pokorný zvaný „Indy“ spáchal sebevraždu.

„Pro všechny, kdo toto složité hovado, co mělo rádo zvířátka, ženy a život, a víc dobrého o něm říci nedovedu, znali, mám smutnou zprávu,“ napsal ve středu před půlnocí na svůj Facebooku fracek Pavel Novotný.

„‚Farmář‘ Honza ‚Indy‘ Pokorný je po smrti. Našli ho před několika hodinami – prý zrovna zapadalo slunce, což by se mu líbilo – na známém místě pod Kuňkou (Kunětickou horou – pozn. red.), kousek od jeho koní. Odešel dobrovolně. Budiž ti země lehká, Indiáne!“napsal Novotný a pod jeho příspěvkem se okamžitě strhla nevěřícná diskuse. Novotný uvedl, že se „indián“ oběsil, následně pro Blesk.cz potvrdila i policie. 

„Můžu potvrdit, že jsme ve středu v obci Ráby ve večerních hodinách našli mrtvého muže ročník 1964. Na místě nebyly shledány stopy násilí," uvedla policejní mluvčí Eva Maturová s tím, že pro bližší určení příčiny smrti byla nařízena pitva. Poblíž místa nálezu byl karavan, který policie zapečetila. Muž podle polcie zemřel v přesně nezjistěné době od 15:15 do 21:00 hodin.

Kompletní zpravodajství k prezidentským volbám 2018 najdete zde>>>

Více na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek