Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

GALERIE: Andílci v problémech. Značce Victoria’s Secret klesají tržby. Svůdné modelky netáhnou?

GALERIE: Andílci v problémech. Značce Victoria’s Secret klesají tržby. Svůdné modelky netáhnou?

Ikonické značce luxusního spodního prádla Victoria’s Secret stále klesají tržby. Síť prodejen, kterou vlastní společnost L Brands zaznamenala propad o závratných 20 procent. Vedení je skeptické i co se týká dalšího vývoje. Ve fotogalerii si připomeňte ty nejznámější „Andílky“ a nejextravagantnější modely.

Značka Victoria’s Secret, která se proslavila hlavně díky svým „Andílkům“ a pompézním přehlídkám, se s problémy potýká už rok.

Podle serveru Fortune se v loňském roce společnost zbavila generální ředitelky Sharen Turneyové. Následně se z nabídky vytratily plavky a firma se v rámci úsporných opatření dokonce vzdala i tištěných katalogů.

Už v té době informovala L Brands své invertory, že se mají připravit na horší časy, než se slavná Victoria’s Secret opět postaví na nohy.

Victoria’s Secret, která vznikla v roce 1977 v San Francisku, už není jen běžnou oděvní značkou. Během svého působení se stala součástí popkultury, což dokazuje i to, že přehlídky s Andílky se pravidelně objevují na televizních obrazovkách.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek