Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

GALERIE: Tohle v letadlech jí horních deset tisíc a tohle vy. Podívejte se na překvapivé srovnání

GALERIE: Tohle v letadlech jí horních deset tisíc a tohle vy. Podívejte se na překvapivé srovnání

Kdo má hluboko do kapsy, létá většinou ekonomickou třídou. Najde se ale mnoho takových, kteří si za cestování milerádi připlatí, aby v jeho průběhu měli veškerý myslitelný komfort. Podívejte se v naší galerii na srovnání pokrmů servírovaných v ekonomické a byznys třídě.

Aerolinky po celém světě mají rozdílný přístup k tomu, jak odlišit stravování obyčejných a VIP cestujících na palubách svých letounů. V zásadě se ale shodnou, když přijde na způsob servírování. Zatímco pasažéři v ekonomické třídě musejí většinou vzít za vděk plastovým nádobím a příbory, v byznys třídě se pokrmy podávají nezřídka na luxusním křehkém porcelánu se stříbrnými příbory a nápoje v elegantních sklenkách na vysoké noze.

Liší se pochopitelně i skladba pokrmů, ovšem často ne až tolik, jako ceny letenek v luxusu či naopak v úsporné kategorii. Když se ale k dalším výsadám cestujících byznys třídy, jako je více místa na nohy, servírování po jednotlivých chodech nebo rychlejší obsluha, připočte neomezená konzumace slavného šampaňského Dom Perignon, už je to silný argument, proč sáhnout do úspor. Které menu byste si vybrali vy?

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek