Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Gott v Praze překvapil německé poslance. Chtějí ho na Oktoberfest

Gott v Praze překvapil německé poslance. Chtějí ho na Oktoberfest

Bavorský premiér Horst Seehofer a delegace zemských poslanců se v Trojském zámečku sešli s Karlem Gottem, který je dostal pořádně do varu. Spontáně a bez doprovodu je strhnu ke zpěvu svým známým hitem. A teď by rádi, aby přijel na Oktoberfest.

Během návštěvy české metropole viděli mnoho zajímavostí, ale setkání s Českým slavíkem – pro Němce Zlatým hlasem z Prahy – bylo pro politiky největším zážitkem.

„Karel Gott na Trojském zámku zazpíval pár svých šlágrů a 180 poslankyň a poslanců bavorského Landtagu spadlo ze židlí. Je to pořád formát,“ okomentoval oficiální recepci ministr kultury Daniel Herman, který zpěváka do Trojského zámečku pozval.

„Děkuji vám za pozvání a milé přivítání. Jestli poznáte, co je tohle za píseň…“ prohlásil Karel a začal zpívat svůj v Německu největší hit Biene Maja, tedy Včelku Máju.

„Bylo by fantastické, kdybyste udělal koncert v Bavorsku, třeba na Oktoberfestu,“ skládali Gottovi poklonu poslanci. Pojede tedy Slavík na podzim na pivní slavnosti do Mnichova? Podle informací Nedělního Blesku je vše v tuto chvíli v jednání s jeho německým managementem.

ČTĚTE POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA WEBU BLESK.CZ.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek