Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Hasiči vysvobodili z plamenů selata, vděčná farmářka je semlela do klobás a zachránce pohostila

Hasiči vysvobodili z plamenů selata, vděčná farmářka je semlela do klobás a zachránce pohostila

V únoru zasahovali hasiči na farmě v britském městečku Milton Lilbourne, kde vzplálo asi 60 tun sena. Z plamenů se jim podařilo zachránit celkem 18 malých selat a dvě dospělé prasnice. Vděčná majitelka nyní zachránce pohostila klobásami, které vyrobila ze zachráněných zvířat. 

Zhruba šest měsíců poté, co hasiči zachránili farmu Rachel Riversové, se jim dostalo zasloužené odměny. Žena, které v podstatě zachránili její podnikání, se rozhodla zachráněná zvířata porazit a z jejich masa vyrobila klobásy, které pak odnesla jejich zachráncům.

„Jsem si jistá, že se to vegetariánům nelíbí. Já těm zvířatům ale zajistila kvalitní život a teď nastal čas jejich porážky,“ svěřila se chovatelka serveru BBC. „Podle mě je to dobrý způsob, jak hasičům poděkovat.“

Tým hasičů rozhodně darem nepohrdl. Na sociálních sítích zveřejnil fotku improvizovaného grilu a chválou rozhodně nešetřili. „Musíme říct, že ty klobásy byly fantastické.“ Po vlně kritiky ze strany veřejnosti ale příspěvky a fotky na sociálních sítích odstranili.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek