Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Kameny se znovu valí do Česka. Rolling Stones v červenci vystoupí v Praze

Kameny se znovu valí do Česka. Rolling Stones v červenci vystoupí v Praze

Rocková skupina Rolling Stones vystoupí mezi polovinou května a začátkem července na několika koncertech v evropských metropolích. Podle dnešní informace agentury AFP zahraje britská kapela také v České republice. Čvrtého července vystoupí v Praze na letišti v Letňanech. Série vystoupení bude součástí turné Bez filtru (No filter), které rockeři zahájili již loni v září.

Koncertní turné začne 17. května a skončí 8. července. Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood během něj podle AFP vystoupí v Irsku, Británii, Německu, Francii, Polsku a na začátku července také v České republice.

Vstupenky na pražský koncert, jejichž ceny začínají na ceně 1990 korun, budou k dispozici 9. března v 10:00 přes www.RollingStones.cz. Na jednu transakci bude limit osmi vstupenek.

Zahrát by měli fanouškům především na velkých sportovních stadionech, mimo jiné na olympijském stadionu v Londýně, manchesterském stadionu Old Trafford, stadionech Murrayfield v Edinburghu a Vélodrome v Marseille či aréně Mercedes-Benz ve Stuttgartu. Kde by měli 'stouni' zahrát v Česku, AFP neuvádí. 

Prodej vstupenek na většinu evropských koncertů by měl začít v březnu. Rocková kapela svým fanouškům - podobně jako během podzimní části svého turné - nabídne řadu hitů včetně písně Satisfaction, ale také nečekané kusy a řadu 'překvapení'.

Loňské podzimní turné Rolling Stones zahájili v Německu a poté se zastavili v Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Španělsku, Nizozemsku, Dánsku, Švédsku a Francii.

Kapelu Rolling Stones proslavily hity jako je Angie, Wild Horses, Memory Motel, Honky Tonk Women, nebo (I Can't Get No) Satisfaction. Jejich první album vyšlo v roce 1964. Během následujících desetiletí vydala kapela ještě asi 30 studiových desek. Ta poslední z předloňského roku nese název Blue & Lonesome.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek