Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Království silikonové rozkoše. Nevěstinec v Barceloně láká na sex s figurínami a má plno

Království silikonové rozkoše. Nevěstinec v Barceloně láká na sex s figurínami a má plno

Sex s ženou nebo s mužem? A co takhle s robotickou panenkou? Nově otevřený nevěstinec v Barceloně cílí na všechny, které běžný pohlavní styk neoslovuje. Stačí sáhnout do kapsy a návštěvník si může užívat se silikonovými figurínami.

Majitelé nově otevřeného podniku Lumi Dolls v katalánské metropoli doufají, že objevili díru na trhu. Místo živých prostitutek se rozhodli „angažovat“ čtveřici silikonových panenek. Hodina vášně je momentálně k mání za 80 eur (asi 2 200 Kč), později to bude 120 eur (asi 3 300 Kč).

V Barceloně se rozhodli uspokojit vkus každého z potenciálních návštěvníků, kterými mohou být muži i ženy. V rámci nabídky umělých nevěstek si tak lze vybrat Afričanku Leizu, Japonku inspirovanou stylem anime Aki, Asiatku Lily a Evropanku Katy. Dámy měří od 161 do 170 centimetrů, každá z nich váží 40 kilogramů.

Provozovatelé veřejného domu s panenkami se chlubí, že už mají v současnosti na dlouho dopředu vyprodáno. Klienti prý nemusí mít z ničeho obavy, figuríny jsou po každém použití pečlivě dezinfikovány. Pánové jsou zároveň podle řádu podniku povinni při hrátkách používat prezervativ, otázkou ovšem je, jak bude v tomto ohledu probíhat kontrola.

Obdobné figuríny jsou už nějaký čas nesmírně populární v některých asijských zemích, v Evropě se ovšem jedná o první podnik svého druhu. Sexuchtivý zákazník si může dokonce dopředu poručit, jak budou hračky oblečené a v jaké pozici jej bude plastová společnost očekávat.

„Jsou to velmi realisticky ztvárněné panenky, a to jak v ohybu kloubů, tak na dotek, které vám dovolí naplnit vaše fantazie bez jakýchkoliv limitů. Tyto panenky učiní vaše prožitky erotičtějšími, příjemnějšími a mnohem více vzrušujícími,“ láká provozovatel k hrátkám se svými silikonovými dámami.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek