Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

MAKRO uspořádalo unikátní galavečeři nejlepších českých šéfkuchařů

MAKRO uspořádalo unikátní galavečeři nejlepších českých šéfkuchařů

Rok 2018 zahájila MAKRO Akademie ve spolupráci se společností Bešamel unikátní galavečeří Chefs Dinner, jejíž hvězdné menu připravila šestice špičkových šéfkuchařů české gastronomické scény. Nejmodernější kuchařské školicí centrum v České republice se v letošním roce plánuje i nadále věnovat kurzům a workshopům určeným pro odborníky i veřejnost a unikátním gastronomickým projektům. MAKRO Akademie tak dlouhodobě poskytuje skvělé zázemí pro rozvoj české gastronomie.

První akcí letošního roku v MAKRO Akademii byla právě Chefs Dinner. Účastníci si vychutnali originální šestichodové menu připravené hvězdami české gastronomie. Nevšední kulinářský zážitek doplněný výběrovými víny pro účastníky připravili přední čeští šéfkuchaři Marek Raditsch z Kampa Parku a Hegertovy Cihelny, Jan Horký, Master Chef společnosti Compass Group, Jan Kvasnička z La Gare, Marek Fichtner z Augustine Restaurantu, Radek David z restaurací La Veranda a Babiččina zahrada a Petr Stádník, šéfkuchař MAKRO Akademie. Překvapení večera pro hosty připravil cukrář Lukáš Skála se svými petit four.

„Jsem přesvědčen, že jsme hostům připravili nezapomenutelný zážitek. Inspirativní menu bylo ideálně vyvážené, víno jsme krásně snoubili a atmosféra byla příjemně uvolněná. Těším se na další podobné akce v MAKRO Akademii," komentuje průběh večera Karel Šimůnek ze společnosti Bešamel.

Celé menu doplňovala výběrová vína, šampaňské a portské. Sommelierem večera byl čtyřnásobný nejlepší sommeliér České republiky Jakub Přibyl. Účastníci tak mohli degustovat vína jako Grid Riesling Smaragd, Chapoutier Châteauneuf-du-Pape, 1884 Estate Viognier či desetileté Porto Niepoort.

„Byl to jedinečný večer s těmi nejlepšími šéfkuchaři a skvělými delikatesami. Všichni hosté měli možnost se setkat s kuchařskou elitou České republiky, ochutnat skvělé menu i vína a sdílet své zážitky a inspiraci. Lepší a chutnější vstup do gastronomického roku 2018 jsme si ani nemohli přát,“ dodává k Chefs Dinner Romana Nýdrle, manažerka komunikace společnosti MAKRO.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek