Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

"Maminka říká, že nesnášíte cizince." Šestiletá holčička v televizi trápila Farage

"Maminka říká, že nesnášíte cizince." Šestiletá holčička v televizi trápila Farage

Děti umí přesně mířenými dotazy často potrápit nejednoho dospělého. Nyní to poznal i někdejší lídr britské nacionalistické strany UKIP Nigel Farage. Toho si podala šestiletá dívka kvůli jeho negativnímu pohledu na cizince. podívejte se na VIDEO.

Byla to vůbec bizarní scéna. Farage byl hostem v pořadu televize Russia Today. Kromě odpovídání na otázky moderátora ale podstoupil i pasování na rytíře od šestileté holčičky. Zvláštní moment narážel na stížnosti britského politika, že mu skutečné rytířství odepřeli.

Během vysílání tak poklekl alespoň před dítětem s napodobeninou meče v ruce. „Neubliž mi,“ prosil dívku. Následně ji poděkoval a řekl, že se cítí poctěný. To nejhorší pro Farage však teprve mělo přijít.

„Moje maminka říká, že nesnášíte cizince,“ prohlásila odhodlaně holčička směrem k někdejšímu lídrovi britské nacionalistické formace. „Opravdu? Myslím, že to není tak úplně pravda,“ opáčil jí Farage a dodal, že královna musí být apolitická.

 

To už ale zakročil moderátor, který se snažil dívku umravnit. „Ne, ne, děvče, to nemůžeš říkat. To je nezdvořilé,“ pokáral ji a zábavnou vložku tím ukončil.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek