Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Menzelovi hrozí po náročné operaci fatální následky. Ještě před pár dny jsme vtipkovali, říká jeho asistentka

Menzelovi hrozí po náročné operaci fatální následky. Ještě před pár dny jsme vtipkovali, říká jeho asistentka

Už tři dny svádí ve střešovické nemocnici boj o život. Podle některých informací je Jiří Menzel (79) po operaci hlavy kvůli infekčnímu onemocnění mozku v kritickém stavu. A hrozí mu fatální následky, jak informuje Bleck.cz.

V pondělí po návratu z Košic měl oscarový režisér zkolabovat a v úterý musel podstoupit kvůli infekci mozku operaci, která podle TV Nova trvala dlouhých šest hodin. Při ní mu měli navíc objevit zánět mozkových blan a uvedli ho do umělého spánku.

Rodina i lékaři se obrnili mlčením. „Mohu pouze potvrdit, že pan Menzel je v intenzivní péči našich specialistů. Další podrobnosti k jeho zdravotnímu stavu ale nebudu sdělovat,“ prohlásila mluvčí Ústřední vojenské nemocnice Jitka Zinke.

Režisérova manželka Olga Menzelová (39) telefon ve středu nezvedala, nebo neustále s někým telefonovala. „Rodina pana Menzela prosí o klid. K nenadálé situaci se nechce vyjadřovat,“ řekla Blesku spolupracovnice Menzelové Hana Tietze.

Více toho neví ani režisérova asistentka. „Bohužel o zdravotním stavu pana Menzela vím nejvíc z televize, detaily neznám. Naposledy jsem ho ale viděla před pěti dny a byl naprosto v pořádku. Ještě jsme si dělali srandičky,“ řekla Blesku Míla Řádová.

Co Menzelovi po operaci hrozí? Čtěte pokračování článku na Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek