Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Michael Jackson promluvil ze záhrobí. Kdo si přál jeho smrt?

Michael Jackson promluvil ze záhrobí. Kdo si přál jeho smrt?

Michael Jackson nezemřel náhodou – to je teorie, která si od zpěvákovy smrti žije vlastním životem a která teď dostala nový impuls. Na vině je korespondence, kterou několik týdnů před svou smrtí předal Jackson příteli. V dopisech píše, že se ho někdo pokusí zabít. Zkazce o vraždě známého interpreta hitů jako Thriller nebo Billie Jean věří i jeho dcera Paris.

Michael Jackson svoji vraždu předpověděl podle listu Daily Mail v dopisech, které dal svému příteli Michaelu Jacobshagenovi jen týdny před smrtí v roce 2009. Dokumenty dle všeho potvrzují teorie některých Jacksonových příbuzných, kteří věří, že v případě zpěvákova předávkování nešlo jen o nešťastnou náhodu.

V písemnostech se často objevuje spojení „Snaží se mě zabít“ a „Bojím se o svůj život“. Kdo konkrétně se ale měl o jeho život pokoušet, zpěvák nezmiňuje. Na některých místech v dopisech ale píše, že promotérská společnost AEG, která připravovala jeho koncert v Londýně, na něj vyvíjí obrovský tlak a že má o sebe strach.

Jedna z posledních fotek Michaela Jacksona.Jedna z posledních fotek Michaela Jacksona.autor: Profimedia.cz

Dopisy, které možná odtajňují tajemství zpěvákovy smrti, se objevují osm let od jeho skonu. Jejich majitel, německý byznysmen Michael Jacobshagen, byl údajně zpěvákovi nablízku po dvě desetiletí už od svých teenagerovských let. Kromě svědectví v dopisech Jacobshagen vzpomíná, jak mu zpěvák v slzách volal a říkal, že „oni se ho chystají zabít“. Koho myslel tím oni, se ale nikdy přesněji nezmínil. Po tomto zoufalém telefonátu za zpěvákem prý Jacobshagen přiletěl a Jackson mu dal zmíněné dopisy. Zemřel o několik týdnů později.

Byznysmen se nyní rozhodl dopisy uveřejnit prý hlavně proto, aby potvrdil tvrzení zpěvákovi dcery Paris, která dlouhodobě říká, že jejího otce někdo zabil. Podobný názor má i zpěvákova sestra La Toya.

Sáčky s tekutými léky Propofol, po jejichž požití zpěvák zemřelSáčky s tekutými léky Propofol, po jejichž požití zpěvák zemřelautor: archiv LAPD

Oficiální příčinou smrti Michaela Jacksona bylo předávkování sedativem propofol. Král popu zemřel 25. června 2009, když mu bylo 50 let a právě se chystal na turné This Is It. Za neúmyslné zabití Jacksona byl odsouzen jeho lékař Conrad Murray, který si odpykal trest ve vězení.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek