Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Miliardářská svatba roku: Soukromá letadla a čtyři dny oslav za 550 milionů

Miliardářská svatba roku: Soukromá letadla a čtyři dny oslav za 550 milionů

Svatba dcery realitního magnáta z Manhattanu Jeffa Suttona nemohla být jedna z těch chudších. Muž, který se v žebříčku nejbohatších lidí na světě umístil na 552. příčce, vdával svou dceru Renee. A odhaduje se, že svatba jako řemen ho vyšla na víc než 500 milionů korun.

Svatební veselí se rozpoutalo v jihovýchodní Itálii v oblasti Apulie. 400 pozvaných hostů převezla z Ameriky do Evropy soukromá letadla a na místo luxusního resortu je dopravovalo padesát limuzín. 

Od pondělí se slavilo každý den. Pláž u resortu, kde si za noc pro jednoho účtují 11 tisíc korun, se během týdne před svatbou proměnila v místo na posvatební party s luxusním barem, tanečním parketem i jídelnou přímo v jedné z jeskyň na pláži.

Obřad proběhl ve čtvrtek na molu s výhledem na moře v šest hodin odpoledne. Nevěstu s tatínkem přivezl kočár tažený koňmi a po tradičním židovském obřadu následovala bujará oslava. Během večeře si hosté mohli vybrat jídlo z menu, které čítalo 20 stran a které připravovali přední světoví mistři kuchyně.

Jeff Sutton vydělal své jmění na obchodu s realitami a zprostředkovávání prodejních prostor významným světovým značkám na lukrativních místech New Yorku. Začínal v devadesátých letech a dnes je z něj miliardář s manželkou a pěti dětmi. 

Další články ze světa showbyznysu si přečtěte na webu Blesk.cz.