Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„Možná jsem vašemu tátovi tančila na klíně." Zpověď striptérky, které fanoušci zaplatili vydání knihy

„Možná jsem vašemu tátovi tančila na klíně." Zpověď striptérky, které fanoušci zaplatili vydání knihy

Oslava žen,  které se za své povolání nestydí a mají rády peníze. Tak líčí Jacqueline Francesová svůj nový počin, ve kterém popisuje, jak vypadá běžný den (a běžná noc) striptérek. Co si myslí o svých zákaznících? A jaká jsou pravidla etikety ve strip baru?

„Ahoj, já jsem Jacqueline Frances a možná si mě pamatujete, když jsem vašemu tátovi dávala lap dance,“ uvádí sebe i novou knihu striptérka, která se za své povolání ani v nejmenším nestydí. Spíše naopak, je na něj pyšná. A soudě podle částky, kterou na svůj knižní pohled na prostředí sexuálních pracovnic vybrala, má k tomu důvod. Přestože v crowdfundingové kampani na serveru kickstarter.com veřejnost pro svůj projekt žádala o 20 tisíc dolarů, vybrala téměř o 50 procent více.

 

„Pokud hledáte příběh o striptérce, která se stydí za své tělo a skrze složitá životní rozhodnutí hledá cestu k nápravě, tak tato kniha nejspíš nebude pro vás. Je to totiž totální oslava odvážných a nevázaných žen, kterým je úplně u pr****, co si myslíte o morální úrovni žen a dívek pracujících v sexuálním průmyslu,“ směje se sympatická blondýnka.

Kniha samotná vychází ze tří stovek rozhovorů, které Francesová udělala se svými kolegyněmi po celém světě. Obsahuje další data, ilustrace, běžný den a noc striptérky.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek