Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„Možná se tak narodil, možná je to Maybelline.“ Tváří značky se poprvé stane muž

„Možná se tak narodil, možná je to Maybelline.“ Tváří značky se poprvé stane muž

Manny Gutierrez je první muž, který bude reprezentovat značku kosmetiky Maybelline. Ztvární hlavní roli v reklamě na novou řasenku. 

Manny Gutierrez patří v rámci reprezentace kosmetické značky k těm nejpovolanějším. 25letý mladík, který má na Instagramu miliony sledujících, na internetu radí, jak si poradit s líčením. Původně plánoval kariéru jako lékař, později ale přešel na práci v kosmetickém průmyslu. Z nabídky Maybelline je podle svých slov „nadšený“.

O make-up se začal zajímat, když byl ještě dítě. Zatímco ostatní kluci si hráli s figurkami akčních bojovníků G.I. Joe, „já si chtěl jsem hrát s očními linkami a make-upem“, řekl loni pro magazín Marie Claire. „Bylo to pro mě těžké, protože jsem opravdu nemohl pochopit, proč si chci hrát s ‚holčičími‘ spíš než s ‚klučičími‘ věcmi.“

Manny Gutierrez není první model, který se stane tváří kosmetické značky. Loni najala 17letého Jamese Charlese také americká firma Covergirl a mužský model se objevil také v kampani značky Anastasia Beverly Hills.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek