Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Mrazivé detaily masakru rodiny na Ústecku: vrazi šli pro osm milionů. Kdo je úkoloval?

Mrazivé detaily masakru rodiny na Ústecku: vrazi šli pro osm milionů. Kdo je úkoloval?

Dva nevinní lidé přišli o život a tři děti z toho mají doživotní trauma. Motiv brutální vraždy manželů Marie a Aleše S. v chatové osadě na Ústecku už pomalu vyplouvá na povrch. Z výpovědi komplice vraha, který spáchal na místě sebevraždu, vyplývá, že si do chatky šli pro osm milionů korun.

Lidovým novinám se podařilo získat vazební usnesení, které soud vydal nad druhým z pachatelů J. T. Ten se po činu sám přihlásil policii. Dokument částečně odhaluje, co za vraždou stálo. „Cílem tohoto jednání bylo umožnit získat dosud neustanovené osobě částku ve výši 8.000.000 korun,“ píše se v něm.

Kriminalisté však podle Lidovek nevědí, pro koho měli pachatelé peníze uloupit. V případu tak možná figuruje ještě třetí osoba, která byla objednavatelem činu. Druhou možností je, že o ní hlavní pachatel M. B. mluvil, aby obelstil svého kumpána. Za svůj podíl na činu měl totiž dostat jen půl milionu korun.

Z vazebního dokumentu také vyplývá, jak k činu došlo. J. T. a M. B. vtrhli na pozemek manželů 7. ledna v deset hodin večer. Oba byli maskovaní kuklami a M. B. měl u sebe nelegálně drženou pistoli, kterou před domem zastřelil psa. V obýváku domu pak plastovými pouty svázali manžele a jejich tři děti.

Více se dočtete na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek