Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nahá jóga dobyla celý svět. Trhákem jsou fotky ukrajinské modelky

Nahá jóga dobyla celý svět. Trhákem jsou fotky ukrajinské modelky

Jedním z loňských hitů v případě cvičení byla nahá jóga. Například fotky ukrajinské modelky Luby Šumejkové byly velmi populární na mnoha webech světa, včetně Reflexu.cz. Nejenom proto, že je pořídil známý norský fotograf Petter Hegre. Podobná cvičení přitom odborníci skutečně doporučují. Podívejte se tentokráte na kompletní sérii těchto snímků.


Fotograf Petter Hegre (44) se na akty specializuje celý život. Studoval na prestižní americké fotografické škole Brooks Institute of Photography v kalifornské Santa Barbaře. Počátkem 90. let působil v New Yorku i jako asistent u legendárního fotografa Richarda Avedona. Zajímavostí je, že v roce 2006 vydal ve švýcarském nakladatelství Edition Skylight knihu s názvem Marketa, kde mu pózuje české modelka Markéta Bělonohá.

Pokud jde o takzvanou nahou jógu, jakou nafotil Hegre se svoji manželkou, jedná se o cvičení, které je dnes obvyklé po celém světě, několik kurzů se pořádá i v České republice. Například nejslavnější cestovatelská edice Lonely Planet doporučuje již léta některá místa, kde tato cvičení probíhají. Podle odborníků je jóga dobrá nejenom pro posílení fyzické, ale i psychické kondice.

Reportáž připravil server Reflex.cz

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek