Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nahá ženská těla zakrytá jen tenkou lepicí páskou. 15 fotografií módního trendu, který pobláznil USA

Nahá ženská těla zakrytá jen tenkou lepicí páskou. 15 fotografií módního trendu, který pobláznil USA

Ani sám autor nápadu nazvaného The Black Tape Project, designér z Miami Joel Alvarez, nejspíš netušil, jakou lavinu šílenství se mu podaří spustit, když začal zdobit nahá ženská těla obyčejnou černou lepenkou. Nový trend je ale zároveň nebezpečný.

Geniální nápad, jak ušetřit za stále nové a nové modely šatů na letní večírky – chodit nahá s těmi nejintimnějšími místy pouze zakrytými tenkou vrstvou černé lepenky. V tom spočívá idea The Black Tape Project, kterou představil Joel Alvarez.

Zatímco dobrovolnice modelky se mu jen hrnou a americké bary se začínají plnit ženami, které jsou vlastně nahé, řada lidí nad novým trendem nevěřícně kroutí hlavami. Ať už je polepení žen jakkoliv nápadité, nic to totiž nemění na skutečnosti, že mohou pro řadu mužů představovat nebezpečné pokušení.

To, co tak na první pohled vyznívá jako dráždivý sexy nápad jak zatočit se stále stejnými nudnými modely na party, se může snadnou zvrhnout. Pro přítomné muže obklopené prakticky nahými sexy dívkami, totiž může být nesmírně obtížné, odolat pokušení a udržet rozbouřené emoce na uzdě. Prohlédněte si naši galerii a posuďte sami, zda se vám The Black Tape Project líbí nebo ne.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek