Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Návrat, se kterým už nikdo nepočítal. Kelly Family po 12 letech vydají nové album

Návrat, se kterým už nikdo nepočítal. Kelly Family po 12 letech vydají nové album

Rodinná skupina Kelly Family, která v 90. letech pobláznila půlku Evropy a prodala 20 milionů desek, hlásí návrat. Po 12 letech vydá novou desku. Bude se jmenovat We Got Love a vyjde v březnu, uvedl německý server Focus.de. 

„Ahoj drazí, jsme zpátky ve studiu a nahráváme nové album,“ napsala kapela na svůj profil na sociální síti Facebook. Na desce budou kromě předělávek jejích starých hitů i úplné novinky. Podle Kelly Family půjde o skvělé písně a „několik překvapení“.

Skupina se vrátí i na koncertní pódia. Tři vystoupení v německém Dortmundu, která se uskuteční v květnu, jsou už vyprodaná. Právě velký zájem o koncerty kapelu přiměl k návratu do nahrávacího studia.

„Úplně nás to sebralo. Uvědomili jsme si, pro kolik lidí je důležité, abychom zase skládali novou hudbu,“ uvedla Kelly Family na Facebooku. „Teď jsme ve studio a neděláme nic jiného,“ dodala s tím, že z comebacku ke zpívání a hraní mají husí kůži.

 Jeden z velkých hitů Kelly Family

Skupina s americko-irskými kořeny tvořená členy jedné rodiny vznikla v 80. letech. Proslavila se ale v další dekádě, kdy patřila k nejpopulárnějším skupinám v Německu, ale třeba ve Skandinávii, Beneluxu, Polsku či Česku. Na začátku století kvůli vnitřním sporům jednotlivých členů utlumila činnost. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek