Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nejvíc sexy jsou ženy ve dvaadvaceti, počítat umíme nejlíp v padesáti. Co ještě ukázala studie?

Nejvíc sexy jsou ženy ve dvaadvaceti, počítat umíme nejlíp v padesáti. Co ještě ukázala studie?

Jak staré ženy jsou pro muže nejatraktivnější, kdy se lidé cítí na vrcholu spokojenosti nebo ve kterém věku je nejmenší pravděpodobnost smrti? Server Business Insider sestavil na základě vědeckých studií a průzkumů přehled vrcholů v životě člověka.

7-8 let: studium jazyka

Začít s druhým jazykem je ideální kolem sedmého a osmého roku života. Většině lidí jde cizí jazyk lépe do hlavy ještě před nástupem puberty.

8-9 let: věk přežití

Nejméně pravděpodobná smrt je v případě Američanů kolem osmého a devátého roku. Tento věk bez úhony překlene 9998 dětí z 10 tisíc.

22 let: vrchol půvabu

Kdy je žena nejatraktivnější pro muže? Podle údajů z jedné z největších seznamek se muži soustředí nejvíce na 22leté ženy. Zájem o ně se přitom nemění ani se zvyšujícím se věkem mužů.

23 let: vrchol spokojenosti

Nejvíc celkově spokojení se lidé nejčastěji cítí, když je jim 23 let, ukázal průzkum v Německu.

25 let: nárůst svalové hmoty

Vrchol mužnosti přichází s pětadvacítkou. Svalová hmota je v tomto věku v nejlepší kondici a vydrží tak ještě dalších deset až 15 let.

50 let: rychlé počty

I když jsou školní a studentská léta dávno pryč, nejlépe člověk ovládá matematiku až v padesáti. Nejlepší počtáři vyšli z průzkumu právě z řad padesátníků.

75 let: smíření se s vlastním tělem

Dojít ke spokojenosti s vlastním tělem trvá většině lidí skoro celý život. Dvě třetiny amerických mužů se spokojí s vnímáním sama sebe s blížícími se osmdesátinami. Ženy se začínají cítit dobře v průměru o pět let později.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek