Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nepochopitelná brutalita. Veteránka zastřelila psa, který ji měl pomáhat s posttraumatickou poruchou

Nepochopitelná brutalita. Veteránka zastřelila psa, který ji měl pomáhat s posttraumatickou poruchou

Bývalá vojačka Marinna Rollinsová a její přítel čelí obvinění z týrání zvířat. Policie je umístila do vazby poté, co se na sociálních sítích objevilo několik videí, na kterých viditelně popravili svého psa, který měl Marinně pomáhat s jejími psychickými problémy. 

23letá žena ze Severní Karolíny a její o dva roky starší přítel teď tráví veškerý čas ve vazbě. V polovině dubna totiž odvezli svého psa do lesa, kde ho přivázali ke stromu a několikrát střelili do hlavy. Vše si navíc důkladně natočili.

Během natáčení se hlasitě smáli a hádali se toho, kdo bude střílet. Bezvládné tělo šedobílého pitbula pak bezcitně odtáhli do mělkého hrobu a přikryli plachtou.

Podle serveru FayObserver Rollinsová odešla z armády letos v lednu a po návratu začala trpět duševními problémy. Možná právě proto nechala svého pitbula vycvičit jako asistenčního psa, který by jí s posttraumatickou stresovou poruchou měl pomáhat.

Na začátku dubna ale pro svého Cama začala přes sociální sítě hledat nový domov, svým přátelům tvrdila, že na něj jednoduše nemá peníze. V polovině dubna se na facebooku svěřila, že pro psa už nový domov našla, a že bude určitě lepší než ten, který má teď. Pes ale nikam neodcestoval.

Video obsahuje drastické záběry.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek