Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nikola z facebookové jízdy smrti: první setkání s její zachránkyní skončilo v slzách

Nikola z facebookové jízdy smrti: první setkání s její zachránkyní skončilo v slzách

Objetí a slzy – takové bylo setkání Nikoly V. (24), která přežila jízdu smrti v přímém přenosu na Mostecku, s její zachránkyní. Jako díky darovala dívka Ivě S. bernardýna záchranáře.

„Už jedeme 120, během chvilky… 140!“ hlásila kamarádům prostřednictvím živě vysílaného videa na Facebooku Nikola, když 6. července vyjížděly s kamarádkou Nikol B. (†21) z Mostu. Za pět minut se měli všichni sejít. Místo toho ale u Obrnic přišel náraz, ticho a pak nářek. Byl to hlas Ivy S. ze Zlína, který zraněnou, ale zázrakem živou Nikolu uklidňoval, když v šoku bolestí sténala. „Já jsem Iva. Ze Zlína. My jsme tady zastavili. Ležte, prosím, sanita už jede,“ říká na záznamu videa a při tom jí nadzvedávala hlavu, aby mohla lépe dýchat.

Setkání plánovala Nikola od okamžiku, kdy se dostala z nemocnice. „Chtěla jsem jí s rodiči osobně poděkovat,“ vysvětlila. Zlín je od Teplic ale z ruky, a tak na setkání došlo až před pár dny. „Měli jsme cestu do Břeclavi. Paní Iva to má blízko, a tak za námi přijela,“ řekla Blesku Nikola. Jaké to bylo? „Když jsem vystoupila z auta, objala mě a já jí poděkovala. To bylo moc hezké,“ vzpomíná Nikola.

Dvě hodiny si Iva s Nikolou a jejími rodiči povídali v cukrárně. K nehodě se ale prý vrátili jen okrajově. „Bavili jsme se spíš o tom, jak se nám teď daří. Jaké to bylo, bojovat s nechtěnou popularitou. Zkušenost máme obě. Chtěly jsme se víc poznat,“prozradila Nikola. Během setkání ženy, včetně dívčiny matky, stěží zadržovaly slzy.

Čtěte pokračování článku na Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek