Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nudíte se? 5 nejlepších mobilních her zdarma, které stojí za to vyzkoušet

Nudíte se? 5 nejlepších mobilních her zdarma, které stojí za to vyzkoušet

Doba, kdy obrazovky mobilních telefonů ovládla hra s Pokémony, už pomalu mizí v nenávratnu. Za dlouhých zimních večerů tak přichází otázka, co hrát. Vyberete si z následujících pěti tipů? Všechny tituly jsou dostupné na iOS i Androidu.

1) FIFA Mobile Football

Počítačová fotbalová klasika už dávno není dominantou jen monitorů či televizních obrazovek. Naopak. Stále více lidí ji hraje na mobilních telefonech. V aktuální verzi si můžete vybudovat vlastní tým a změřit síly s lidmi po celém světě.

2) Solitaire

Další legenda. Jednoduchá karetní hra znovu získává na popularitě. V prostředí dotykového telefonu pak působí ještě dynamičtěji. V aplikaci od firmy Brainium můžete dokonce sledovat statistiky, změřit si, za jak dlouho stihnete hru odehrát či překonávat sérii úspěšných dokončení.

3) 8 Ball Pool

Kulečník je hospodskou zábavou i vyhlášeným sportem. Další možností je zahrát si ho na mobilním telefonu. Zpracování od společnosti Miniclip patří k těm nejlepším, jaká jsou k dispozici.

4) War Robots

Pokud nejste vyloženě milovník sportovních či karetních her, možná vás zaujme bitva robotů. Tuhle hru si můžete zahrát až ve dvanácti lidech. Multiplayer umožňuje v jeden okamžik souboj 6 na 6. To už je solidní řežba.

5) Block! Hexa Puzzle

Nesmí chybět ani hra, jež prověří logické uvažování. Jestli znáte klasický tetris, nebude vám cizí ani tento systém. Jen místo útvarů složených ze čtverců tentokrát skládáte šestiúhelníky. Když se vám podaří splnit úkol, postupujete do dalšího levelu.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek