Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„Odvolali Trumpa,“ řekla svému exmanželovi na smrtelné posteli. Chtěla, aby zemřel šťastný

„Odvolali Trumpa,“ řekla svému exmanželovi na smrtelné posteli. Chtěla, aby zemřel šťastný

Ta zpráva ji těžce zasáhla. Její exmanžel a současně nejlepší přítel ležel na smrtelné posteli a ona od něj byla stovky kilometrů daleko. Bylo jasné, že nestihne dorazit z Texasu do Oregonu, aby se s ním rozloučila. Vyžádala si ho k telefonu a řekla mu slova, o kterých věděla, že mu přinesou ulehčení v posledních okamžicích.

Hlas bývalé manželky byl ten poslední, který slyšel Michael Elliott předtím, než zemřel. V krátkém telefonickém rozhovoru se muži dostalo zprávy, která jej potěšila. Pro Teresu Elliottovou nebyl totiž Michael jen bývalým partnerem, ale také nejlepším přítelem.

Když tedy došlo na smutné loučení s blízkým člověkem, věděla, jakými slovy mu odchod na onen svět zpříjemnit. „Řekla jsem mu, že všechno bude v pořádku,“ řekla Teresa Elliottová listu Washington Post. „A že odvolali Donalda Trumpa.“

Jeden z Michaelových přátel přitom podržel umírajícímu sluchátko u ucha, a když vydechl naposledy, promluvil na Teresu. „Řekl mi, že byl docela uvolněný. Jen se naposledy nadechl a odešel,“ popsala žena poslední chvilky bývalého manžela.

Michael Elliott byl dlouholetým věrným přívržencem demokratů a současnou politickou situací ve své zemi byl silně znepokojen. Donalda Trumpa označoval za „odporné individuum“, a tak jej milosrdná lež jeho exmanželky na smrtelném loži skutečně potěšila.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek