Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Opilec nevěděl, jak se dostal domů. Při pohledu do mobilu se ráno nestačil divit

Opilec nevěděl, jak se dostal domů. Při pohledu do mobilu se ráno nestačil divit

Celý příběh začal, když se Reece Park rozhodl prohýřit noc v tasmánském městě Launceston. Věci se ale vymkly kontrole. Když se chtěl mladík dostat domů, zasekl se v taxíku. Zoufalý řidič pak musel přivolat strážce zákona, aby mu s opilcem pomohli. Ti toho využili a celou situaci zdokumentovali.

Policisté opilce za pomoci jeho kamaráda dovedli až domů a uložili ho do postele. Z jeho stavu bylo jasné, že si Park nebude z inkriminovaného večera nic pamatovat, a tak strážci pořádku tento „slavný“ okamžik zvěčnili. Půjčili si jeho telefon a udělali si s Parkem selfie.

Když se Park ráno probudil, snažil se vzpomenout, jak se vlastně dostal domů, a jediné co ho napadlo, bylo prohledat svůj telefon. Tam podle serveru Vice samozřejmě narazil na fotku, kterou před pár hodinami pořídila dvojice policistů. Tu okamžitě vyvěsil na sociální sítě. Přeci jen, jedná se o úlovek, který jen tak nikdo nemá.

Seržant Craig Fox ale obratem vysvětlil, že takové jednání ze strany policii opravu není běžné. A na Facebooku zveřejnil status o tom, že by lidé, kteří se chystají požívat alkohol ve větším množství, měli mít spolehlivý plán, jak se dostat domů. Ne vždy musí být nablízku právě takto vstřícná hlídka. 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek