Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Pamela Anderson mezi uprchlíky. Na ten den bývalá hvězda Pobřežní hlídky nikdy nezapomene

Pamela Anderson mezi uprchlíky. Na ten den bývalá hvězda Pobřežní hlídky nikdy nezapomene

Když chtěla šéfka krajně pravicové francouzské strany Národní fronta a kandidátka na prezidentku Marine Le Penová navštívit uprchlický tábor na severu Francie, odmítli ji. Naopak bývalou hvězdu Pobřežní hlídky Pamelu Andersonovou přivítali s otevřenou náručí.

Damien Carême, starosta Grande-Synthe poblíž Dunkerque, kde tábor sídlí, napsal na sociální sítě, že Le Penová ignoruje lidské hodnoty, a proto ji nevpustil, jak informoval server Local. Le Penovou to rozlítilo. Rozčilovala se, že do tábora pouští pouze politiky, kteří podporují prouprchlickou politiku.

„Musíme ty ilegály poslat domů a střežit naše hranice, jinak budou tábory znovu postaveny,“ napsala. Podle ní se jedná o demokracii po francouzsku. 

V táboře Grande-Synthe, který je domovem zhruba pro 800 lidí, naopak přivítali tento týden americkou sexbombu Pamelu Andersonovou, napsal server New York Daily News. Návštěvu uspořádala organizace PETA, která bojuje za ochranu zvířat.

„Nikdy na dnešek nezapomenu,“ řekla Andersonová. „Úplně jsem oněměla. Jsem naštvaná. Děti jsou tak milé a hodné. Dala jsem jim deky, rukavice, ovoce, omalovánky a pastelky,“ vyprávěla.

Andersonová není zdaleka jedinou hvězdou, která veřejně vyjadřuje svůj názor na migraci. Loni v létě navštívily uprchlický tábor v Řecku hvězdy seriálu Hra o trůny Lena Headeyová, Maisie Williamsová a Liam Cunningham. Svou angažovaností je známá také Angelina Jolie.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek