Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Podvod s podivínem z Prostřena praskl už při natáčení, tvrdí jeden ze soutěžících

Podvod s podivínem z Prostřena praskl už při natáčení, tvrdí jeden ze soutěžících

Až doteď si moderátor Kazma myslel, že se mu s jeho týmem podařilo napálit nejen televizní štáb Prostřena, kam nastrčili falešného ajťáka Karla s Touretteovým syndromem, ale i diváky a teď už i zbytek národa. Jenže! Soutěžící Viktor tvrdí, že o podvodu věděli a že Kazmu (31) prásknul jeho vlastní člověk.

Věděli jsme, že je to celé podvod. Už v úterý během natáčecího týdne nám někdo z Kazmova týmu prásknul, jak to bude ve čtvrtek u Karla vypadat. Proto jsem se vyměnil se svou manželkou tehdy v osmém měsíci těhotenství, aby se nevystavovala tomu humusu, který byl v bytě. To byla naprostá nechuťárna a prasárna,“ přiznal Blesk.cz soutěžící Viktor, který nahradil svou manželku Lindu.

Chtěli od soutěže odstoupit, ale smlouva s výhrůžkou tučné sankce jim to nedovolila. „Proto si manželka nechala napsat falešnou neschopenku, kterou po nás požadovala vedoucí štábu Prostřeno. A já šel místo ní. Náš zdroj nám poskytl fotografie, jak to bude u Karla vypadat. I proto mi manželka v den, kdy jsme měli ke Karlovi jít, dala s sebou zelené rukavice,“ vysvětlil náhradník.

V pronajatém bytě, tak jak byl upravený se slepicí v obýváku, rakví místo postele a podle toho, jak ajťák Karel vypadal, se totiž štítil čehokoliv dotknout. „Nezlobte se na mě, ale když vám jídlo servíruje někdo ve špinavé nebo poblité mikině, se stojícím p*rem a mastnými vlasy, tak byste to jídlo také nechtěli jíst,“ vymlouval se Viktor, proč odmítal Karlovo jídlo. „Něco jsem ochutnal, ale bylo to špatně sestavené menu, předkrm se nám lepil na patro, Karel neservíroval ani vodu, místo roštěné bylo nějaké japonské maso a ve skutečnosti mi to jídlo nechutnalo, i když už jsem dopředu věděl, že ho nevařil Karel ale michelinský kuchař,“ dodal.

Celý článek si můžete přečíst na Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek