Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Podvodník Karel ve fingovaném Prostřeno! Simuloval nemoc, přišel o práci

Podvodník Karel ve fingovaném Prostřeno! Simuloval nemoc, přišel o práci

Stanislavský by měl radost. Falešný hráč v Prostřenu Karel Ondrka (28) jako by se řídil učením legendárního ruského divadelního teoretika, a roli obětoval úplně vše. Nemoc nepředstíral totiž jen při natáčení Prostřena, ale i v osobním životě. A přišel kvůli tomu o práci. 

Na Ondrku, někdejšího studenta Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku, to prozradil jeden z členů štábu z týmu Kamila Bartoška, který podvod v Prostřeno zinscenoval, jménem Marcus. Podle Marcuse Ondrkovo úspěšné předstírání Tourettova syndomu, tedy mimo jiné nekontrolovatelného nadávání, vyústilo ve ztrátu zaměstnání. „Nikdo si neumí představit, co pro to musel obětovat. Pracovní pozicí počínaje,“ tvrdí Marcus na sociální síti s tím, že aby podvod předčasně nepraskl, musel se tak Karel chovat i mimo kamery.

Ondrka se v Prostřeno představil jako „Ajťák“, který vyučuje důchodce, jak zacházet s počítači. Když podvod praskl, objevila se řada informací i jeho skutečné práci, dohledat jdou třeba jeho videorecenze pro Microsoft, které jsou součástí oficiálních stránek společnosti.

Celý článek si přečtěte na webu Blesk.cz.

480p 360p 240p

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek