Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Poslední foto před pádem. Smrt herce Třísky stále obestírá tajemství

Poslední foto před pádem. Smrt herce Třísky stále obestírá tajemství

Smutná zpráva o smrti Jana Třísky (†80) zasáhla Česko! Nešťastná náhoda, nebo sebevražda? Policie se přiklání k první variantě. Svědci z místa události věří, že hercův pád z Karlova mostu nemusel dopadnout tak tragicky.

 

 

 
 

Do Vltavy se legendární herec zatím za nejasných okolností zřítil v sobotu kolem šestnácté hodiny. Zda skočil úmyslně, nebo se jednalo o nešťastnou náhodu, si nejsou jisti ani lidé, kteří na místě v osudný okamžik byli. Na okraji zídky nohama k Vltavě vedle sousoší sv. Václava, Norberta a Zikmunda přitom seděl dobrých čtyřicet minut.

To dokazují i exkluzivní fotografie Blesku, na kterých sedí v červené kšiltovce a opírá se o sochu. „Šli jsme kolem asi ve čtvrt na čtyři. Ptala jsem se ho, jestli by nebylo lepší si sednout obráceně. Odpověděl mi: „To je v pořádku.“ Ještě jednou jsem se vrátila, ale velmi klidně mi odpověděl: „Takhle je mi dobře.“,“ popsala Blesku Jitka S.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Možnost, že by se jednalo o sebevraždu, zpochybnila pražská policie. „Informace zjištěné v rámci prošetřování vypovídají o tom, že se v dané situaci jednalo s největší pravděpodobností spíše o nešťastnou náhodu než o cílené jednání osmdesátiletého muže,“ uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan. Kamerové záznamy mnoho světlo do případu nevnesly, policie proto hledá svědky, kteří by jí pomohly tragickou smrt herce objasnit.

Že se jednalo o sebevraždu, si nemyslí ani herec a režisér Jan Mádl, pod jehož vedením mělo v těchto dnech začít natáčení filmu Na střeše s Třískou v hlavní roli. „Honza Tříska byl v perfektní kondici a těšil se na velikánskou roli. Poslední měsíce nežil ničím jiným. Představa, že by přiletěl z Kalifornie, absolvoval kostýmní zkoušky a šel ukončit život, je naprosto hloupá,“ napsal Mádl na facebooku. Třískovi se podle něj vymstil jeho rituál návštěvy Karlova mostu, který dělal před natáčením každého nového filmu.

 Více si přečtěte na webu Blesk.cz. 

INFO.CZ spouští novou rubriku, která nabízí aktuální zpravodajství o Evropské unii. Reportáže, analýzy a komentáře naleznete zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek