Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Poslední záběr před smrtí: Nevěsta chtěla překvapit milého v helikoptéře, stroj s ní spadl a zemřela

Poslední záběr před smrtí: Nevěsta chtěla překvapit milého v helikoptéře, stroj s ní spadl a zemřela

Měl to být nejšťastnější den jejich života, o vše je ale připravila nevýslovná tragédie. Nevěsta Rosemere do Nascimento Silva chtěla svého vyvoleného překvapit tím, že na obřad přiletí v helikoptéře. Cestou k oltáři se ale stroj zřítil a celá posádka zahynula. Cestující natočili vlastní smrt, podívejte se na zneklidňující video:

Rosemere do Nascimento Silva (†30) z brazilského São Paula si měla loni v prosinci brát svého partnera Udirleya Damascena (32). Nevěsta se rozhodla, že na obřad přiletí helikoptérou a překvapí tak svého milého, který o tom neměl ani potuchy.

Stroj pilotoval Peterson Pinheiro a krom nevěsty na palubě byl její bratr a těhotná fotografka Nayla Cristina Neves. Ta také cestu helikoptérou natáčela a neplánovaně zachytila i jejich poslední momenty. Stroj se totiž dostal do potíží a havaroval zhruba 1,5 kilometru od místa obřadu. Náraz bohužel nikdo z posádky nepřežil.

Ženichovi, který na svou milou čekal u oltáře, smutnou zprávu oznámil pastor. Podle vyšetřovatelů stroj spadl nejspíš chybou pilota. Svůj podíl na celé tragédii nesla i špatná viditelnost způsobená mlhou a deštěm.

Zpráva vyšla na Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek