Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Příprava na královský život vrcholí. Snoubenka prince Harryho zrušila účty na sociálních sítích

Příprava na královský život vrcholí. Snoubenka prince Harryho zrušila účty na sociálních sítích

Snoubenka britského prince Harryho Meghan Markleová v úterý zrušila všechny své účty na sociálních sítích. Americká herečka, která v minulosti s oblibou sdílela řadu detailů ze svého soukromého života, se tak podle britských médií připravuje na novou úlohu členky britské královské rodiny. Harry si Markleovou vezme v kapli svatého Jiří na hradě Windsor 19. května.

Markleová zrušila své účty na instagramu, facebooku i twitteru, potvrdil oficiálně také Kensingtonský palác. Učinila tak údajně kvůli tomu, že „už je jistou dobu neužívala“. Markelová, známá především ze seriálu Kravaťáci, zveřejňovala lifestylové příspěvky také na webové stránce The Tig, kterou zrušila již v dubnu loňského roku.

V prosinci Markleovou na sociální síti instagram, na níž se zveřejňují fotografie s krátkým doprovodným textem a hashtagy, sledovalo 1,9 milionu uživatelů. Na twitteru měla přes 350 000 followerů a její facebookovou stránku sledovalo téměř 800 000 uživatelů.

Harry s Meghan Markelovou měli v úterý na programu první oficiální akci v Londýně. Ve čtvrti Brixton na jihu britské metropole navštívili rádio Reprezent FM, které mladým lidem umožňuje získat zkušenosti s prací v médiích. Na místě na snoubence čekaly stovky jejich příznivců.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Vnuk královny Alžběty II. Harry je po svém otci Charlesovi, bratrovi Williamovi a jeho dětech Georgeovi a Charlotte pátým v pořadí následnictví trůnu. Narození dalšího potomka Williama a vévodkyně Kate letos na jaře by jej mělo ale odsunout ještě o jednu příčku až na šestou pozici.

Zasnoubení s Markleovou, která se v roce 2013 rozvedla se svým prvním manželem producentem Trevorem Engelsonem, předcházel osmnáctiměsíční vztah.

Budete se také vdávat a hledáte inspiraci? Zajímavé tipy naleznete zde>>>

Všechny informace o královské svatbě naleznete zde>>>