Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Příšerné rande? V Petrohradě ženám pomáhá k záchraně tajný kód

Příšerné rande? V Petrohradě ženám pomáhá k záchraně tajný kód

Nejspíš každý má za sebou nějaké příšerné rande, které by nejraději navždy vymazal z paměti. Dlouhé trapné minuty ticha nebo zkrátka protějšek, který není tím vysněným, nepotěší nikoho. Barmani v Rusku tak vymysleli, jak ulehčit situaci ženám, které chtějí uniknout.

Low Key Piano Bar v ruském Petrohradě přišel s nápadem, jak pomoci ženám, které se ocitly na nepovedeném rande. Aby mohly protějšku bez obav uniknout, stačí na sebe upozornit obsluhu speciální objednávkou.

Upozornění na to, jak lze vyklouznout ze špatné schůzky, najdou ženy diskrétně umístěnou na toaletách. Řekne-li si žena o drink jménem Angel Shot, je to pro zaměstnance restauračního zařízení jasný signál, že něco nehraje. V takovém případě přispěchá dámě v nesnázích na pomoc někdo z členů personálu.

Díky promyšlenému systému kódů může žena naznačit, zda jde jen o trapas nebo se cítí být ohrožena. Zatímco čistý Angel Shot znamená žádost o doprovod barmana k vlastnímu autu, objednávka s ledem znamená, žádost o zavolání taxi a následný doprovod.

Kdo si objedná k drinku limetu, signalizuje vážné nebezpečí a obsluha pak zavolá policii. Příkladu Rusů, kteří přišli s nápadem jako první, se záhy chytily další podniky po celém světě. Záchrana je tak vždy na dosah.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek