Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Ráj na zemi: 5 nejkrásnějších pláží Pattaye, které vám vyrazí dech

Ráj na zemi: 5 nejkrásnějších pláží Pattaye, které vám vyrazí dech

Jedna z nejpopulárnějších thajských destinací vás uchvátí nejen svým nočním životem, ale také plážemi, kde si budete připadat jako v ráji. Pojem dovolená nabere nových rozměrů a vám se už nikdy nebude chtít tento kout světa opustit.

1. Jomtien Beach

Pokud byste chtěli na chvíli opustit shon centra Pattaye, tato pláž je pro vás skvělou volbou. Je poněkud klidnější, ale přesto nabízí adekvátní počet restaurací, kaváren či barů, které vás uspokojí. Pláž je ideální i pro vodní nebo plážové sporty jako je windsurfing, jetskiing nebo volejbal.

2. Naklua a Wong Amat Beach

Hledáte něco více luxusního? Pouze 15 minut severně od města na vás čeká tento ráj s luxusními hotely a nejvyhlášenějšími restauracemi. Dostat se sem dá velice snadno i taxikem.

3. Koh Lan Beach

Korálový ostrov je kouskem skutečného ráje na Zemi. Rozhodně nesmíte promeškat příležitost si zašnorchlovat v průzračně čistých vodách u této pláže.

4. Bang Sea Beach

Chcete vědět kam se chodí bavit místní? Zajeďte si na piknik na tuhle pláž nebo zakuste thajské speciality přímo na ulici. Na mořské plody odsud nikdy nezapomente.

5. Pattaya Beach

Tahle pláž je prostě nutnost. Zatímco na opalování je na ní trochu těsno, můžete si zde užít odpoledne plné vodních sportů a večer se vrátit na skvělou party.

 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek