Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Rodí se noví Gremlins 3. Propracované počítačové triky od nich ale nečekejte

Rodí se noví Gremlins 3. Propracované počítačové triky od nich ale nečekejte

Chraňte ho před světlem, nikdy ho nekoupejte a v žádném případě ho nekrmte po půlnoci. Přesně na tyto instrukce si vzpomene každý, kdo viděl film Gremlins. Chris Columbus, který napsal scénář k původnímu snímku z roku 1984, nyní oznámil, že další scénář už je na světě a výroba filmu začne co nevidět. 

Ikonické postavičky se po 28 letech vrátí na plátna kin. Podle serveru Unilad se Chris Columbus pochlubil s tím, že dokončil scénář a je s ním velice spokojený. „Jsem na scénář opravdu hrdý. Chtěl jsem se vrátit k tónu původního filmu a překvapilo mě, jak to bylo snadné. Teď jen doufejme, že ten film brzy uvidíme.“

Na rozdíl od většiny současných filmů se navíc Gremlins 3 nebude spoléhat na počítačové efekty. Podle Columbuse budou v hlavní roli loutky a počítačové triky budou primárně sloužit jen k vymazání vodicích drátu.

Columbus se do historie nezapsal jen jako scénárista legendárních Gremlins, ve filmové branži vyniká i jako režisér. V devadesátých letech natočil hned tři pokračování ikonické komedie Sám doma a na začátku nového tisíciletí se režijně podepsal pod první dva díly Harryho Potterra. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek