Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Ruští kanibalové snědli 30 lidí. Oběti porcovali do mrazáku i zavařovaček, hlavy zdobili pomerančem

Ruští kanibalové snědli 30 lidí. Oběti porcovali do mrazáku i zavařovaček, hlavy zdobili pomerančem

Otřesný pohled se naskytl policistům při prohledání bytu ve městě Krasnodar na jihu Ruska. V mrazáku objevili nejméně osm částí lidského těla, další kanibalistické pochoutky byly zavařené ve sklenicích a vrcholem byly nechutné fotografie připravených pokrmů – na jedné z nich byl zachycen například stříbrný tác s hlavou člověka, která byla kolem dokola „vyzdobená“ pomeranči. Rodina kanibalů se pak policii přiznala, že za posledních 18 let zabila a snědla nejméně 30 lidí.

Manželský pár byl zatčen poté, co se našel mobilní telefon plný fotografií muže pózujícího s různými částmi lidského těla. Kromě hlavy vyzdobené pomeranči to byl například snímek s lidskou rukou, která muži trčela z otevřených úst.

Oba manželé – 35letý Dmitrij a 42letá Natalie Bakšajevovi – se k činu doznali. Rozporcovaná lidská těla si uchovávali v mrazáku, zavařovali do sklenic a v bytě policie našla i 19 vzorků lidských kůží.

Kanibalové žili v hostelu Vojenské letecké akademie, která patří ruskému ministerstvu obrany. Podivností si všimli jak sousedé, tak lidé, kteří zde pracovali.

„Pokaždé, když jsme se pokoušeli vstoupit do jejich pokoje, začali divoce křičet a brečet,“ říká jeden z místních pracovníků. Podle sousedů se z jejich pokoje linul zápach a odér z drog, které používali k omámení svých obětí.

Policie se nyní snaží zajištěné části těl spojit s 29 jinými případy vražd a zahájila rovněž vyšetřování smrti další ženy. Kromě zmrazených a uvařených mrtvol totiž policisté našli také tašku s dámskými věcmi. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek