Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Seriálové překvapení roku: Hra o trůny novou sérií neskončí. Toto se na vás chystá

Seriálové překvapení roku: Hra o trůny novou sérií neskončí. Toto se na vás chystá

Čekání je nekonečné. Sedmá řada oblíbeného seriálu Hra o trůny bude mít premiéru 16. července, a navíc je už teď jasné, že bude mít namísto deseti pouze sedm dílů. Ale! Od pátku máme důvod k radosti. Seriál totiž bude pokračovat i po odvysílání poslední – osmé – série. Potvrdila to televize HBO.

Pro diváka českého seriálu je to věc takřka neznámá, protože se k ní místní filmaři příliš neuchylují. Po osmé řadě seriálu budou následovat čtyři tzv. spin-offy, což je do češtiny těžko přeložitelný výraz pro seriál, který svými postavami či prostředím vychází ze seriálu původního. Je to tedy jakási odvozenina.

O to zajímavější, ale také tajemnější je informace, kterou včera uvedl server LadBible.com, a to že spin-offy budou hned čtyři. Není zatím jasné, jakou formu tato televizní díla budou mít, tj. zdali se bude jednat o krátkou sérii, celovečerní filmy nebo klasické čtyři série ve stylu dosavadní Hry o trůny.

720p 480p 360p 240p
Game of Thrones Season 7: Long Walk - Official Promo (HBO)

To ale stále není všechno. HBO totiž uvedla, že je stále ve hře možnost, že tyto čtyři různé spin-offy budou točit čtyři různí autoři s odlišným konceptem, nápady, postavami a tak dále. Jednalo by se doslova o revoluci, protože HBO by tak nechala ožít dílo G. R. R. Martina způsobem, který je poměrně neobvyklý. Navíc by to bylo vůbec poprvé, kdy by byly vytvořeny spin-offy k seriálu tak nebývale úspěšnému jako Hra o trůny.

Kdo by se nových sérií mohl zhostit? Čtěte pokračování článku na webu Reflex.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek