Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Smrt v okolí farmáře Indiána Honzy: Milenka se kvůli němu zabila, oběsil se i fotograf

Smrt v okolí farmáře Indiána Honzy: Milenka se kvůli němu zabila, oběsil se i fotograf

Jejich životy byly zcela odlišné, přesto je nakonec spojila smrt. Účastníci reality show Farmář hledá ženu Jan Pokorný alias Indián, jeho milenka Olina Řebíčková alias Olí a také fotograf slavných Jiří Blahoslav Bláha. Ten se stejně jako farmář Honza oběsil.

Stejně jako Jan Pokorný i Olina Řebíčková se přihlásila do reality show Farmář hledá ženu, kde v druhé sérii bojovala o jeho přízeň. Během natáčení se tito dva sblížili, a dokonce spolu strávili noc. Jenže když pak měla přijít řada na to, aby si Honza vybral mezi ženami, Olinu odkopl a dal přednost Lence. Nešťastné blondýnce pak s úsměvem vmetl do tváře, že jim s Lenkou může přinést do postele ranní kávu.

Olinu to dost vykolejilo, cítila se poníženě, a ještě než se pořad začal vůbec vysílat, zmizela. Své rodině zanechala dopis na rozloučenou. Policie po ní několik dní pátrala, až ji nakonec našla mrtvou v lese v jejím autě nedaleko rybníka v Komořanech. Zabila se z nešťastné lásky. Už předtím si ve svém životě prožila s expřítelem peklo. Honzovi se během natáčení přiznala, že ji dokonce fyzicky týral.

Více se dočtete na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek