Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Svět má nového Hitlera. Žije v Americe a sociálka mu sebrala všechny děti

Svět má nového Hitlera. Žije v Americe a sociálka mu sebrala všechny děti

Osmého května si celý svět připomínal konec druhé světové války. Zároveň ale symbolicky dostal nového Hitlera. V tento den totiž soud umožnil americkému neonacistovi Isidoru Heathovi Campbellovi, aby se oficiálně přejmenoval na Hitlera. Po nacistickém vůdci a dalších známých postavách spojených s Třetí říší už Heath dříve pojmenoval své děti. Všechny mu vzala sociálka.  

„Jsem pojmenovaný po hrdinovi, to je skvělé. Jsem nový Hitler,“ radoval se Campbell, když se dozvěděl, že soudce schválil jeho žádost o změnu příjmení. Nyní se americký neonacista oficiálně jmenuje Isidor Heath Hitler. „Všechno co teď potřebuji, je dostat své děti zpět,“ řekl serveru mycentraljersey.com. Všech pět jeho potomků už několik let vyrůstá u pěstounů.

Do hledáčku sociálních pracovníků se rodina dostala v roce 2008 poté, co obsluha supermarketu odmítla napsat na narozeninový dort jméno jednoho z Campbellových synů. „Všechno nejlepší Adolfe Hitlere,“ bylo na obsluhu příliš.

Krátce poté ke Campbellovým přišla sociálka a odebrala jim děti. Vedle syna i dvě dcery - JoyceLynn Aryan Nation and Honszlynn Hinler Jeannie, jejichž jména rovněž odkazují na nacistické Německo. Stejný osud stihl i další Campbellovu dceru – Evu Braun – kterou má neonacista s předchozí ženou, stejně jako nejmladšího syna Heinricha Honse, kterého sociální pracovníci odebrali rodičům jen pár dní po jeho narození v roce 2011.

„Vzali mi je kvůli jménu,“ stěžoval si Campbell. „Soudce byl Žid, proto se to stalo,“ řekl novinářům. Sociální pracovníci však uvedli jiný důvod. Děti manželům odebrali kvůli obavám o jejich bezpečnost, neboť Campbell mlátil svoji manželku. Za domácí násilí si loni pobyl 180 dní za mřížemi.

Campbell nicméně trvá na tom, že má své děti rád a že naopak strádají v pěstounské péči. „Když jsem je byl navštívit, měly na sobě spousty modřin,“ tvrdí novodobý Hitler. „Vězni mohou vidět své děti, vrazi také. Co je špatného na tom být nacista? Chci být jenom táta. Chci dokázat, že jsem dobrý táta, protože jsem… Jsem nacista, no a co?“ říká Campbell.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek