Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Tajemná Ines Knaussová. Co o sobě a prezidentském páru prozradila sestra a nejlepší přítelkyně Melanie Trumpové

Tajemná Ines Knaussová. Co o sobě a prezidentském páru prozradila sestra a nejlepší přítelkyně Melanie Trumpové

Manželka amerického prezidenta Melania Trumpová bedlivě hlídá, koho si pustí do svého soukromí. Výsadní postavení má, zdá se, její nejbližší přítelkyně. Sestra Ines Knaussová.

První dáma Ameriky Melania Trumpová si k tělu jen tak někoho nepouští, i proto působí na veřejnost tak trochu záhadným dojmem. Není sama, podobnou auru má i její starší sestra Ines Knaussová. Na veřejnosti je prakticky neznámá, a to bydlí pouhých pár bloků od Melanie, v luxusním obytném komplexu Trump Park Avenue v New Yorku.

Své účty na twitteru i instagramu má Ines Knaussová pečlivě zabezpečené, na facebooku se ale občas o nějaký ten snímek ze soukromí s veřejností podělí. Fanoušci první dámy a její rodiny tak místy mohou za hradbu tajemství nahlédnout.

Jasné díky těmto střípkům je, kde se vzal půvab modrooké Slovinky, která si podmanila přehlídková mola a nakonec i srdce miliardáře Donalda Trumpa. Ines totiž mimo jiné nasdílela svatební fotografii svých rodičů a také snímek maminky s malou M" v náručí. Tak totiž Ines mladší a slavnější sestru oslovuje.

Z každého příspěvku je patrné, jak moc má Ines k Melanii blízko a funguje to podle všeho i naopak. Právě starší sestra budoucí první dámě při pohádkové svatbě s Donaldem Trumpem v Palm Beach svědčila, v červencovém projevu pak zase ta mladší označila Ines za úžasnou ženu a přítelkyni.

Řada lidí se pak domnívá, že kromě školy, kam je zvyklý chodit syn prezidentského páru Baron, je velkým důvodem k tomu, že Melania zůstává v New Yorku, právě její sestra. Na její přítomnost byla první dáma zvyklá po celý svůj život a nejspíš by se jí loučilo jen s velmi těžkým srdcem.