Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„Tak naivní, až na to dojela,“ říká babička pašeračky Terezy. Proč má stále v paměti poslední SMS z Pákistánu?

„Tak naivní, až na to dojela,“ říká babička pašeračky Terezy. Proč má stále v paměti poslední SMS z Pákistánu?

Rána za ranou nyní stíhá paní Martu, babičku Terezy H. V prosinci jí zemřel manžel a 10. ledna byla její vnučka zatčena, když ji pákistánští celníci nachytali v Láhauru s devíti kily heroinu. Na seniorku je to příliš. Exkluzivně promluvila pro Blesk.

„Těžko se tomu chce uvěřit, ale je to tak,“ řekla smutně. Její milovaná vnučka nyní čeká na verdikt soudu v dalekém Pákistánu. „Já byla opravdu přesvědčena, že do zahraničí jezdila jenom fotit. O těch dalších věcech jsem se dozvěděla až z médií. Ona žila současností a byla tak naivní, že na to dojela,“ řekla Blesku paní Marta.

Připustila, že peníze udělaly pochopitelně své. „Ale jsem přesvědčená, že z její hlavy to určitě nebylo. Někdo ji na to navedl. A taky kategoricky odmítám, že by někdy byla pod vlivem drog. To bych poznala,“ míní babička.

Poslední SMS

Babička Terezy má v paměti stále poslední SMS od vnučky. „Poslala ji z Pákistánu asi dva dny před odletem. Napsala, že už se těší, až mě navštíví. Že první cesta povede za mnou. Na pohřbu manžela totiž nebyla, odešel koncem prosince a to už byla vnučka pryč,“ dodala žena.

Co dalšího Terezy babička prozradila? Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

1080p 720p 360p
Štrunc: Rozhovor s Pavlem Novotným o případu Češky zadržené v Pákistánu s 9 kilogramy heroinu

1080p 720p 360p
Tereza: vzkaz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek