Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Téměř královská svatba. Vdává se sestra vévodkyně Kate, slavnost Pippy Middletonové vyjde na 11 milionů

Téměř královská svatba. Vdává se sestra vévodkyně Kate, slavnost Pippy Middletonové vyjde na 11 milionů

V Británii se dnes vdává Pippa Middletonová, sestra vévodkyně Kate, na jejíž svatbě před šesti lety jako družička se svou bílou róbou lichotící postavě podle některých komentátorů zastínila nevěstu. Její svatební šaty jsou proto centrem pozornosti, když si švagrová prince Williama bere bohatého finančníka Jamese Matthewse, napsala agentura AFP.

Podle ní však hrozí, že veškerou slávu pro sebe získá přítelkyně prince Harryho, americká herečka Meghan Markleová, která by se slavností měla účastnit. Britská média spekulují, že dvojice chystá zásnuby.

 

720p 480p 360p 240p
Svatba prince Williama a Kate Middleton

Svatba se konala v hrabství Berkshire, očekáváno bylo 350 hostů, včetně rodiny prince Williama. Podle britského deníku Daily Mail byla svatba ve skotském stylu, neboť rodina ženicha vlastní ve Skotsku zámek a Matthews v budoucnu zdědí skotský šlechtický titul. Média odhadují, že obřad a slavnost vyjdou v přepočtu na 11 milionů korun.

Nyní třiatřicetiletá Middletonová se stala celebritou po svatbě své sestry, kterou v televizi sledovaly podle AFP téměř dvě miliardy lidí. Middletonová měla na sobě jednoduché, ale smyslné dlouhé bílé šaty zdůrazňující postavu od Alexandera McQueena. Stovky tisíc lidí se pak podle AFP přidaly k facebookové stránce Pippa Middleton Ass Appreciation Society (Společnost fanoušků zadku Pippy Middletonové).

Rozpočet svatby a další fotografie najdete na webu Blesku. 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek