Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Tornádo za dveřmi? Nevadí, muž se rozhodl posekat za každou cenu. Příběh šílené fotografie udivuje

Tornádo za dveřmi? Nevadí, muž se rozhodl posekat za každou cenu. Příběh šílené fotografie udivuje
 

Fotografie Kanaďana, který zcela nerušeně seká trávu na své zahradě, ačkoli se za ním hrozivě tyčí tornádo, se bleskově stala hitem sociálních sítí. „Vůbec se tím nezabýval“, dodala autorka snímku, která svého manžela přirovanal v nadsázce k Chucku Norrisovi.

Za snímkem, který sbírá internetovou slávu, stojí Cecilia Wesselová z Alberty. Na vysvětlenou dodala, že její manžel měl sekání trávy prostě na svém seznamu úkolů. Ona si šla mezitím zdřímnout.

O něco později ji probudila rozrušená dcera, která jí povídala o tom, že vidí něco jako tornádo, ale tatínek nejde dovnitř. Cecilia se o svého muže evidentně nebojí. První co udělala, bylo, že pořídila fotografii, kterou sdílela na facebooku s dovětkem „moje zvíře seká s vánkem ve vlasech“.

„Zeptala jsem se ho, jestli nepůjde dovnitř, když je na obloze něco takového. Klidně odvětil, že ne,“ popsala absurdní situaci žena. Tornádo podle ní totiž bylo o poznání dál, než se to z fotografie zdá. Navíc prý rychle zmizelo, aniž by napáchalo nějaké větší škody.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek