Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Totální přiznání dobrodruha z Prostřeno: Hosty úmyslně zdrogoval, měli peklo na talíří

Totální přiznání dobrodruha z Prostřeno: Hosty úmyslně zdrogoval, měli peklo na talíří

Cestovatel a dobrodruh Pavel Klega z Prostřeno se veřejně přiznal, že jeho protihráči neměli po kolapsu u něj doma THC (látku, která je obsažená v konopí) v krvi náhodou. I když před kamerami zapíral, nakonec šel s pravdou ven. Trávu přidal do jídla úmyslně.

"Marihuana je pro mě posvátná rostlina z přírody, léčím si s ní astma a bloklá záda. Dovolil jsem si ji tam dát, protože jí věřím. Je to pro mě rostlina budoucnosti. S přípravou másla jsem neměl zkušenosti, takže jsem tam toho dal příliš. Chtěl jsem, aby se hosté uvolnili. Před kamerami jsem nemusel nic hrát. Byl jsem totálně zdrcený," svěřil Pavel

Klega z Prostřena na začátku svého videa, ve kterém se přiznal k tomu, že moc dobře věděl, co svým hostům v Prostřeno dává do jídla.

Po zkonzumování pokrmů protihráčka Lucie začala kolabovat a postupně se začalo dělat zle i dalším soutěžícím. Nakonec musela být do Pavlova bytu zavolána záchranka a natáčení bylo na několik týdnů odloženo, aby se všichni mohli pořádně vzpamatovat. Poté soutěžící Jiří přišel s tím, že jemu i ostatním našli v krvi THC - látku, kterou obsahuje právě marihuana.

Čtěte pokračování článku a koukněte na další videa na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek